.
جمعه 15 مهر 1401.
Oct 07 2022.

همایون شجریان با ساز سهراب پورناظری در کیش می خواند

همایون شجریان با ساز سهراب پورناظری در کیش می خواند

همایون شجریان و سهراب پورناظری در قالب گروه موسیقایی «سیاوش» کنسرت «آیینه ها» را در جزیره کیش برگزار می‌کنند.

در این کنسرت موسیقایی که چهارشنبه 24 اردیبشهت‌ماه در 2 نوبت اجرا می شود، این 2 هنرمند به همراه گروه «سیاوش» متشکل از سهراب پورناظری نوازنده تنبور و کمانچه، همایون نصیری نوازنده سازهای کوبه‌ای، حسین رضایی‌نیا نوازنده دف، آیین مشکاتیان نوازنده تنبک و کوزه، بابک غصالی نوازنده عود، آزاده میرزاپور نوازنده تار، مهیار طریحی نوازنده سنتور و داریوش آذر نوازنده کنترباس، قطعاتی را به آهنگسازی کیخسرو پورناظری و سهراب پورناظری اجرا می کنند.

هومایون شجریان

این کنسرت در 2 بخش موسیقی تریو تنبور، عود، کنترباس و سازهای کوبه‌ای و در بخش دوم موسیقی سنتی ایرانی در آواز اصفهان و دستگاه نوا با اشعاری از خیام، مولوی، حافظ، سعدی و هومن ذکایی خواهد بود.

همایون شجریان و سهراب پورناظری همکاری خود را از سال 91 با برگزاری کنسرت «آیینه‌ها» آغاز کردند و در این مدت ضمن اجرای برنامه در تهران و شهرستان‌ها کنسرت‌هایی را در پاریس، گوتنبرگ و استهکلم برگزار کردند که با استقبال قابل توجه مخاطبان نیز همراه بود.

این 2 هنرمند تیرماه سال گذشته نیز کنسرت «آیینه ها» را در تالار وحدت برگزار کردند که این کنسرت نیز با استقبال خوبی از سوی مخاطبات مواجه شد.

22/2/93

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 13 خرداد 1393 ساعت 20:52
  • اندازه قلم
همایون شجریان با ساز سهراب پورناظری در کیش می خواند - 5.0 out of 5 based on 1 vote
محتوای بیشتر در این بخش: کنسرت زانیار در کیش »

کیش سلام,تنها مرجع راهنمای سفر,زندگی, فرصت‌های شغلی و سرمایه‌گذاری در جزیره کیش